НПЗ

Ласкаво просимо у розділ Найбільш Поширені Запитання TotoGaming. Тут Ви знайдете відповіді на ключові питання, що часто задаються нашими Клієнтами. У разі, якщо відповідь на Ваше питання все ще не включено у список Найбільш Поширених Питань, наша Служба підтримки клієнтів буде рада допомогти Вам, і може Ваш запит з'явиться в нашому списку Найбільш Поширених Питань.

 

 

Як відкрити рахунок на сайті totogaming.com?

 

Для того, щоб зареєструватися на сайті totogaming.com, необхідно натиснути на кнопку «РЕЄСТРАЦІЯ» у правому верхньому куті екрану. Процес реєстрації здійснюється тільки один раз і займе всього кілька хвилин.

 

 

Чи можу я мати більше одного рахунку на сайті totogaming.com?

 

Користувач може відкрити тільки один рахунок на сайті totogaming.com.

 

 

Як я можу подивитися історію своїх ставок?

 

Для того щоб переглянути свої ставки, зайдіть у розділ «Історія Ставок на Спорт», після чого «Історія Ставок». У відкритому вікні, оберіть період і статус ставок, після чого натисніть на кнопку «Показати».


 

Я не пам’ятаю свій логін і / або пароль. Що мені робити?

 

Для того, щоб відновити пароль, натисніть на кнопку «Забули пароль?» У верхньому правому куті сайту і дотримуйтесь інструкцій. Якщо Ви забули свій логін, будь ласка, зверніться в нашу Службу підтримки клієнтів, надіславши лист на адресу ел. пошти support@totogaming.com. Як тільки Ваша особистість буде встановлена, після підтвердження Вашої особи, Ваше ім'я користувача буде відновлено.

 

 

Як зробити ставку?

 

Якщо Ви вже обрали подію, на яку хочете зробити ставку, просто натисніть на обраний Вами результат і ставка з'явиться в купоні у правому верхньому кутку сторінки. Як тільки Ваша ставка відобразитися в ігровому купоні, введіть бажану суму ставки, і купон автоматично розрахує Ваш потенційний виграш. Далі натисніть на кнопку «Зробити ставку». Сума ставки буде списана з балансу Вашого рахунку. 

 

 

Як я можу переконатися, що моя ставка була прийнята?

 

Після того, як Ви підтвердите свою ставку в купоні натиснувши на кнопку «Зробити ставку», Ви отримаєте підтвердження про те, що Ваша ставка успішно прийнята. Кожна успішно розміщена ставка з'являється в розділі «Історія Ставок». Зауважте, що вже зроблена ставка не може бути анульована.

 

 

Я зробив ставку помилково. Які кроки можна зробити для скасування даної ставки?

 

На жаль, вже розміщені ставки не можуть бути скасовані. Будь ласка, переконайтеся у своєму виборі, перш ніж натиснути на кнопку «Зробити ставку».

 

 

Які види ставок можна розмістити на сайті TotoGaming?

 

TotoGaming пропонує широкий вибір у всіх видах спорту, найрізноманітніші ліги, матчі та ставки як передматчеві, так і в режимі Live!                                                                                            

Для додаткової інформації про види ставок відвідайте наш розділ «Види ставок».

 

 

Які мінімальні і максимальні розміри ставок?

 

Розмір мінімальної ставки становить 1 (один) EUR (або еквівалент в іншій валюті).

Максимальна сума ставки становить 5000 (п’ять тисяч) EUR (або еквівалент в іншій валюті), сума виграшу якої не повинна перевищувати 10 000 (десять тисяч) EUR.

 

 

У якій валюті я можу робити ставки?

 

В даний час Ви можете відкрити рахунок і розміщувати ставки в EUR, USD ,RUB, UAH .

 

 

Яким чином я можу внести гроші на свій рахунок TotoGaming?

 

Натисніть на «Поповнення» у розділі «Акаунт» та дотримуйтесь інструкцій. Ви можете швидко і легко внести гроші за допомогою онлайн платіжних систем, таких як

• Skrill

• Neteller

• Ecopayz

• Paysafecard 

• Bitcoin 

• Jeton

 

Як здійснюється поповнення рахунку за допомогою банківської картки?

 

Для поповнення ігрового рахунку через платіжну систему SafeCharge - Visa / MasterCard, введіть суму поповнення, потім натисніть кнопку «ПОПОВНИТИ». Після заповнення даних Вашої платіжної картки у відкритому вікні та підтвердження, сума буде перерахована на Ваш ігровий рахунок.

 

 

Як я можу зняти гроші зі свого ігрового рахунку TotoGaming?

 

Ви можете зняти Ваші кошти зі свого рахунку п’ятьма способами:

• Skrill

• Neteller

• Ecopayz 

• Bitcoin 

• Jeton

Які терміни отримання замовленої суми?

 

Ви можете отримати суму протягом 24 часа після замовлення на виплату.

 

 

Чи є комісійні збори за зняття грошей у TotoGaming?

 

Якщо учасник за допомогою платіжної картки або платіжної системи поклав на свій ігровий рахунок суму і не зробив ставок з цієї суми, то в разі, якщо він вимагатиме повернути цю суму назад, відсоток за послугу платіжної системи буде утриманий у тому розмірі, в якому платіжна система втримала її з Організатора за переказ цієї (вищезазначеної) суми.