Відповідальна Гра

Компанія TotoGaming розглядає онлайн ігри, як засіб для приємного проведення часу. Ми усвідомлюємо, що, на жаль, для деяких людей вони можуть перестати бути нешкідливим дозвіллям і стати серйозною проблемою - азартні ігри можуть викликати залежність і негативно впливати на життя.

Саме тому компанія прагне, щоб наші клієнти брали участь у програмі Відповідальна гра. Щоб допомогти нашим клієнтам не впасти в залежність до азартних ігор, ми пропонуємо кілька варіантів відповідальної гри:

• Обмеження депозитів

• Обмеження програшів

• Обмеження часу гри

Використовуючи запропоновані варіанти Відповідальної гри, наші клієнти матимуть можливість контролювати час і гроші, які вони витрачають на онлайн ігри.

Індивідуальна особиста відповідальність відіграє велику роль у використанні інструментів Відповідальної гри, які ми пропонуємо. Якщо все ж таки Ви вважаєте, що онлайн ігри викликали у Вас ігрову залежність, Ви не в змозі використовувати самоконтроль і, відповідно, уникаєте використання інструментів Відповідальної гри, зверніться за порадою до фахівця з азартних ігор.

У разі, якщо Ви помітили залежність до азартних ігор у кого-небудь в своєму оточенні, будь ласка, зв'яжіться з нами.

Особам молодше 18 років заборонено грати в онлайн ігри.