Політика Конфіденційності

Справжня Політика конфіденційності включає:

1. Основну інформацію

2. Зв’язок з нами

3. Дані, які ми збираємо

4. Законодавчу основу для обробки

5. Конфіденційність особистих даних

6. Як ми використовуємо Ваші дані

7. З ким ми ділимося Вашими даними

8. Розкриття даних

9. Як ми зберігаємо Ваші дані

10. Як ми захищаємо Ваші персональні дані

11. Ваші права

12. Політика використання файлів cookie

13. Зміни в політиці конфіденційності 

 

 

1. Основна Інформація

 

 

1.1. TOTO VENTURES N.V. LLC (надалі «TOTO VENTURES N.V.», «нас», «ми» або «наш») оперує веб-сайтом www.totogaming.com («Сервіс»). Ми зобов'язуємося захищати і поважати Вашу конфіденційність і забезпечувати Вашу безпеку при використанні нашого Сервісу. Справжня Політика конфіденційності інформує Вас про нашу політику щодо збору, використання і розкриття особистих даних при використанні нашого Сервісу і про вибір, який ви пов'язали з цими даними.

1.2. Ми використовуємо Ваші дані для надання та поліпшення Сервісу. Використовуючи Сервіс, Ви погоджуєтеся на збір і використання інформації відповідно до цієї політики. Якщо ми попросимо Вашу особисту інформацію з будь-якої непрямої причини, ми або прямо зв'яжемося з Вами для отримання згоди, або надамо Вам можливість сказати «ні».

1.3. Якщо в цій Політиці конфіденційності не вказано інше, то умови, що використовуються в цій Політиці конфіденційності, мають ті ж значення, що і в наших Загальних положеннях і умовах.

 

 

2. Зв'язок з нами

 

 

2.1. TOTO VENTURES N.V. є контролером даних, що базуються в Кюрасао. Наша зареєстрована адреса - Kaya Richard J.Beaujon Z/N Curacao.

2.2. Якщо у Вас виникнуть запитання щодо Ваших особистих даних, будь ласка, зв'яжіться з нашим фахівцем із захисту даних на сайті [email protected]. За будь-якими іншими запитами, звертайтеся до нашої служби підтримки клієнтів за адресою [email protected].

 

 

3. Дані, які ми збираємо

 

 

3.1. Ми збираємо декілька різних типів інформації для різних цілей, щоб надавати та покращувати наш Сервіс для Вас. Під час використання нашого Сервісу ми можемо попросити Вас надати нам певну особисту інформацію, яку можна використовувати для зв’язку з Вами або Вашої ідентифікації ("Особисті дані"). Персональна ідентифікаційна інформація може включати в себе, але не обмежуватись:

• Ваше ім’я та прізвище,

• дата народження,

• адреса, округ, поштовий індекс, місто, країна,

• адреса електронної пошти,

• номер телефону / мобільного телефону,

• сканування / фотографії Вашого паспорту / посвідчення особи,

• Ваше унікальне ім’я користувача та пароль до Вашого облікового запису.

3.2. Додаткова інформація обробляється на постійній основі. Ми також можемо збирати:

• запис всіх інтернет-повідомлень та відомості про Ваші відвідування нашого веб-сайту;

• технічну інформацію про те, як Ви використовуєте наші продукти, наприклад, тип пристрою і браузер, який Ви використовуєте для доступу до нашого сайту;

• інформацію про платежі та відомості про транзакції, які Ви здійснюєте через сайт, включаючи оплату, зняття коштів і ставки;

• відомості про зв'язок з нами або нашими співробітниками, наприклад, дзвінки, електронні листи і повідомлення, відправлені через форму;

• інформація про Ваше місцезнаходження, включаючи IP-адресу та інформацію про трафік;

• будь-яку додаткову інформацію, яку Ви відправляєте через веб-сайт;

• сторінки, які Ви відвідували, включаючи те, що Ви натискали. Додаткову інформацію дивіться у політиці Cookie нижче.

• іноді ми також можемо запросити для ідентифікації фотографію, підтвердження адреси і джерело коштів;

• іноді ми можемо також отримати доступ до Ваших публічних записів (напр.: статті новин, соціальні мережі, форуми, офіційні записи, такі як списки виборців).

3.3. Щоб захистити Вас і нас, ми використовуємо Послуги, що надаються третіми особами, щоб допомогти нам вирішити, чи приймати від Вас транзакції, оцінюючи Ваш спосіб оплати і пристрої, які Ви використовуєте для відвідування нашого веб-сайту. Ці сторонні служби перевіряють, чи були дані пристрої або дані способи оплати ідентифіковані з шахрайськими або незаконними транзакціями у минулому, наприклад, чи повідомлялося про випадки крадіжки особистих даних, зловживання рекламою або шахрайство з кредитними картками.

 

 

4. Законодавча основа для обробки

 

 

Обробка персональних даних є законною, якщо:

• дані оброблялися відповідно до вимог закону, і суб'єкт даних дав згоду на це, за винятком випадків, безпосередньо передбачених цим Законом або іншими законами, або

• оброблювані дані були отримані з загальнодоступних джерел особистих даних.

 

 

5. Конфіденційність персональних даних

 

 

5.1. Інформація, що стосується особистих даних, яка стала нам відома, вважається конфіденційною інформацією і захищена законом.

5.2. Наші співробітники та інші особи, які мають доступ до обробляємих персональних даних, підписали угоду про нерозголошення, а також були попереджені про можливу дисциплінарну, адміністративну, цивільну та кримінальну відповідальності у разі порушення норм і вимог чинного законодавства, що стосується обробки персональних даних.

 

 

6. Як ми використовуємо Ваші особисті дані

 

 

Ми обробляємо Ваші особисті дані для наступних цілей:

• надавати та підтримувати наш Сервіс;

• повідомляти Вас про зміни на нашому Сервісі;

• впевнитися у Вашій відповідальності за азартну гру;

• дотримуватися наших правових та нормативних обов'язків;

• обробляти Ваші онлайн фінансові та валютні операції;

• дозволяти Вам брати участь у інтерактивних функціях нашого Сервісу, коли Ви вирішите це зробити;

• забезпечити підтримку клієнтів;

• зібрати аналіз або цінну інформацію, щоб ми могли вдосконалити наш Сервіс;

• слідкувати за використанням нашого Сервісу;

• виявляти, запобігати і вирішувати технічні проблеми;

• надавати Вам новини, спеціальні пропозиції та загальну інформацію про інші товари, послуги і події, які ми пропонуємо, та аналогічні теми, які Ви вже придбали або якими цікавитесь, якщо Ви не відключили такі нові повідомлення.

 

 

7. З ким ми ділимося Вашими особистими даними

 

 

7.1. Деякі довірені сторонні компанії надають послуги, необхідні для можливості пропонувати Вам наші азартні ігри, такі як надання програмного забезпечення для ігор нашого веб-сайту, банківські та платіжні послуги, перевірку особистості, запобігання шахрайства та управління ризиками. Можливо, нам буде потрібно поділитися деякими з Ваших даних з цими компаніями, деякі з яких можуть базуватися за межами нашої країни проживання. У цих випадках ми гарантуємо, що у третьої сторони є відповідні заходи безпеки і конфіденційність для захисту Ваших даних.

7.2. Нам також може знадобитися розкривати Вашу інформацію державним органам, таким як поліція або наші регулюючі органи, для дотримання наших юридичних зобов'язань. Особиста інформація також може бути передана регулюючим органам, агентствам або відповідним спортивним органам, якщо є підозри у порушенні спортивних регламентів. Ми також розкриємо інформацію, необхідну для дотримання наших умов використання, як зазначено в Загальних положеннях та умовах.

7.3. У разі зміни власника або іншої бізнес події, в результаті якої нам необхідно передати Ваші особисті дані третім особам, Ви будете повідомлені по електронній пошті або повідомленням, розміщеним на нашому веб-сайті, про особу нового контролера даних і про Ваші варіанти дій щодо Ваших персональних даних.

7.4. Наш веб-сайт може містити посилання на веб-сайти сторонніх організацій і навпаки. Зверніть увагу, що ці веб-сайти можуть мати свою власну політику конфіденційності, і ми не несемо ніякої відповідальності за цю політику. Будь ласка, уважно ознайомтеся з цими правилами перед відправкою будь-яких особистих даних.

 

 

8. Розкриття даних

 

 

TOTO VENTURES N.V. може розкривати Ваші особисті дані в добросовісному переконанні, що такі дії необхідні для:

• дотримання юридичного зобов'язання;

• захисту прав або власності TOTO VENTURES N.V.;

• запобігання або розслідування можливих правопорушень, пов’язаних з Сервісом;

• захисту особистої безпеки користувачів Сервісу чи громадськості;

• захисту від юридичної відповідальності.

 

 

9. Як ми зберігаємо Ваші особисті дані

 

 

9.1. Наша компанія включена в юрисдикцію Кюрасао, і Ваші дані зберігаються на її території на наших серверах.

9.2. Але коли ми працюємо з третіми особами, дані, які Ви нам надаєте, можуть бути передані і збережені в пункті призначення за межами території Кюрасао. Вони також можуть оброблятися співробітниками, які працюють за межами Кюрасао, які працюють на нас або для одного з наших постачальників. Такі співробітники можуть, зокрема, займатися обслуговуванням клієнтів, обробкою даних Ваших платежів і управлінням ризиками/шахрайством.

9.3. Ми гарантуємо наявність належного контрактного контролю над будь-якою третьою стороною, яка допомагає нам обробляти Ваші дані, гарантуючи, що Ваші права будуть збережені і Ваші дані будуть захищені.

9.4. Ми зберігаємо Ваші дані до тих пір, поки Ви є активним клієнтом. Якщо Ви більше не є нашим клієнтом, ми залишаємо за собою право зберігати і використовувати Ваші особисті дані в наших системах в тій мірі, в якій це необхідно для дотримання наших юридичних зобов'язань (застосованих щодо податків, азартних ігор і законів про протидію відмивання грошей), для вирішення спорів і дотримання наших юридичних угод і політики.

 

 

10. Як ми захищаємо Ваші особисті дані

 

 

Щоб захистити Вашу особисту інформацію, ми приймаємо необхідні заходи обережності, використовуючи передовий досвід і досягнення галузі, щоб упевнитися, що Ваші дані не були втрачені, неналежним чином використані, доступні, розкриті, змінені або знищені. Ми зберігаємо всю особисту інформацію, яку ми отримуємо безпосередньо від Вас, в зашифрованій і захищеній паролем базі даних, яка перебуває в нашій безпечній мережі, що базується на активному найсучаснішому програмному забезпеченні.

 

 

11. Ваші права

 

 

11.1. Ви є суб'єктом даних, відповідно у Вас є права на Ваші особисті дані. Деякі з цих прав застосовуються лише за певних обставин. Це ваші основні права:

• відкликання раніше наданої згоди. Однак це не призведе до анулювання будь-якої раніше погодженої обробки;

• подання скарги в будь-який відповідний орган із захисту даних;

• доступ до Ваших особистих даних, які ми зберігаємо чи обробляємо;

• коригування будь-яких особистих даних, які є невірними або застарілими;

• видалення будь-яких особистих даних, які ми обробляємо;

• обмеження обробки Ваших особистих даних за певних обставин;

• попросити нас надати Вам або іншій компанії, яку Ви назвете, певні аспекти Ваших особистих даних, що частіше називається «правом на переносимість»;

• заперечити проти будь-яких даних, що обробляються, коли ми робимо це в наших законних інтересах;

• оскаржити рішення, прийняте повністю автоматизованою обробкою, висловити Вашу точку зору і попросити, щоб людина переглянула рішення.

11.2. Зверніть увагу, що ці права не є абсолютними, і вимоги підкоряються будь-яким застосованим правовим вимогам, включаючи правила азартних ігор та інші юридичні і етичні звіти чи зобов'язання щодо зберігання документів.

11.3. Якщо Вам потрібна додаткова інформація, Ви можете звернутися до [email protected] або якщо Ви бажаєте скористатися своїми правами, можете надіслати запит на адресу [email protected].

 

 

12. Політика щодо файлів cookie

 

 

12.1. Файли cookie це текстові файли, що містять невеликий обсяг інформації, що завантажується на Ваш пристрій при відвідуванні веб-сайту. Вони, як правило, використовуються більшістю веб-сайтів для поліпшення Вашого онлайн-досвіду і забезпечення того, щоб контент і функції доставлялися і використовувалися більш ефективно.

12.2. Cookies виконують різні функції. Наприклад, деякі файли cookie - це файли cookie сеансів, які тимчасово завантажуються на Ваш пристрій протягом періоду, який Ви проводите на певному веб-сайті; ці файли cookie можуть дозволити Вам більш ефективно переміщатися між сторінками або включати можливість веб-сайтів запам'ятовувати вибрані Вами переваги. Інші файли cookie - це постійні файли cookie, які можуть використовуватися для підтримки веб-сайтів, які запам'ятовують Вас як відвідувача, що повертається, або гарантують, що онлайн-реклама, яку Ви отримуєте, більш доречна для Ваших конкретних потреб та інтересів.

12.3. Первинне використання файлів cookie на нашому веб-сайті або безпосередньо самому, або нашим обраним партнером (партнерами) має наступні цілі: дає можливість Вам заощадити час та полегшити майбутній доступ до сайту; визначити, як люди переміщуються по нашому веб-сайті, щоб покращити наш Сервіс, контент і ефективність наших повідомлень; збирати і передавати дані пристроїв для виявлення і запобігання пристроїв, пов'язаних із шахрайством та відмиванням коштів; виявляти порушення облікового запису та пристрою, а також виявляти та запобігати шахрайські транзакції та зловживання рахунків наших клієнтів і нашого Сервісу.

12.4. Ви погоджуєтеся з тим, що TOTO VENTURES N.V. може час від часу розміщувати файли cookie на Вашому пристрої для збереження інформації (наприклад, ім'я користувача, інші особисті дані, адресу електронної пошти, відомості про технічні дані пристрою, такі як модель і його IP-адреса), щоб зробити можливим повне використання функціональних можливостей і служб на нашому веб-сайті і дозволити Вашому браузеру ідентифікувати Вас як користувача. Це позбавляє Вас від необхідності повторно вводити інформацію кожен раз, коли Ви відвідуєте сайт TOTO VENTURES N.V. Ці файли cookie не можуть використовуватися для запуску програм або вірусів на Вашому комп'ютері і унікально надані Вам. Ці файли cookie можуть бути прочитані тільки веб-сервером (-ами), який поміщає файли cookie на Ваш пристрій.

12.5. У будь-який час Ви можете змінити налаштування свого браузера, щоб заблокувати деякі або усі файли cookie від TOTO VENTURES N.V. Однак, якщо Ви заблокуєте файли cookie від TOTO VENTURES N.V., деякі або всі функції веб-сайту можуть не працювати належним чином. Наприклад, Ви не зможете робити ставки.

12.6. Додаткову інформацію про файли cookie можна знайти за адресою: www.allaboutcookies.org.

 

 

13. Зміни у політиці конфіденційності

 

 

Ми залишаємо за собою право змінювати дану Політику конфіденційності в будь-який час, тому, будь ласка, відвідуйте цю сторінку частіше. Ми повідомимо про суттєві зміни в даній Політиці конфіденційності та надішлемо Вам повідомлення або електронного листа стосовно таких змін. В іншому випадку, всі інші зміни в цій Політиці конфіденційності діють з вказаною «останньою оновленою датою», і Ваше подальше використання Сервісу після останньої оновленої дати буде означати прийняття і згоду з цими змінами.