Загальні Умови і Положення

1. ВВЕДЕННЯ

 

 

1.1. При використанні та/або відвідуванні будь-якого розділу totogaming.com (іменованого надалі "Веб-сайтом") або при відкритті рахунку на Веб-сайті, Ви погоджуєтеся з: Загальними Умовами та Положенням, Політикою конфіденційності, з правилами будь-якої з ігор, будь-якими умовами рекламної діяльності, бонусами і спеціальними пропозиціями, які можна знайти на Веб-сайті час від часу. Усі правила і умови, перераховані нижче, іменуються далі як "Умови". Перш ніж прийняти Умови, просимо Вас уважно ознайомитися з ними. Якщо Ви не згодні прийняти і далі слідувати Умовам, будь ласка, не відкривайте рахунок та/або не продовжуйте використовувати Веб-сайт. Ваше подальше використання Веб-сайту буде означати Вашу згоду з Умовами.

 

 

2. СТОРОНИ

 

 

2.1. Інформація на сайті надана оператором сайту за ліцензією Toto Ventures N.V., Кюрасао (Кайя Річард Дж. Божон З/Н, Кюрасао), заснованої на Нідерландських Антильських островах, повністю ліцензована і регулюється законодавчими нормами цієї країни. Inpulsio Ltd, обробник платежів, регулюється законодавством Кіпру. Витяги з Умов, що містять займенники «нас», «наш», «ми» або «Компанія» відносяться до відповідної компанії, з якою Ви укладаєте договір згідно з вищенаведеним пунктом.

 

 Компанія з обмеженою відповідальністю «Inpulsio» (дочірня компанія Тото Ventures N.V.).

Юридична адреса - Архієпископа Макаріу III, 48, буд. Заппіон, оф. 13, Агландзія, 2107, Нікосія, Кіпр.

 

Підприємство Тото Ventures N.V.

Юридична адреса - Кайя Річард Дж. Божон З/Н, Кюрасао.

 

Компанія з обмеженою відповідальністю «Inpulsio» є Платіжною системою, а підприємство Тото Ventures є Власником ліцензії за номером 1668/JAZ.

 

 

3. ЗМІНИ УМОВ

 

 

3.1. Компанія залишає за собою право вносити зміни, редагувати і оновлювати будь-які Умови з ряду причин, у тому числі комерційним, юридичним (відповідно до нових законів або нормативним актам), а також з причинами, пов'язаними з обслуговуванням клієнтів. Оновлені Умови і дати їх вступу в силу доступні на Веб-сайті. Ми повідомляємо гравця про всі поправки, доповнення або зміни, шляхом розміщення нової редакції Умов на Веб-сайті. Гравець несе відповідальність за ознайомлення з поточними Умовами. Компанія радить гравцеві регулярно перевіряти оновлення Умов. Компанія залишає за собою право в будь-який час і без попереднього повідомлення вносити будь-які зміни в порядок роботи Веб-сайту, у т.ч. в програмному забезпеченні і в порядку надання послуг, а також відповідно до поточного законодавства змінювати вимоги, виконання яких необхідно для доступу і використання послуг.

3.2. Якщо Ви не згодні зі змінами, Ви можете припинити використання Веб-сайту та/або закрити Ваш рахунок, дотримуючись пункту 12 цих Умов. Ваше подальше використання будь-якої частини Веб-сайту після дати набуття чинності переглянутих Умов, автоматично буде розглядатися як згода і прийняття переглянутих Умов, включаючи (щоб уникнути сумнівів) будь-які доповнення, видалення, заміни або інші зміни в ідентифікуючої інформації, що відноситься до Компанії, згаданої в пункті 2.1 цих Умов, незалежно від того, чи отримували Ви відповідне повідомлення або прочитали переглянуті Умови.

 

 

4. ПРАВОВІ ВИМОГИ

 

 

4.1. Ні в якому разі і ні за яких обставин особи молодші 18 років або які не досягли повноліття, яке є законодавчо дозволеним для участі в азартних іграх відповідно до законодавства конкретної юрисдикції ("Допустимий вік"), не можуть користуватися послугами Веб-сайту. Використання послуг Веб-сайту особою молодшою Допустимого віку вважається порушенням Умов. Компанія залишає за собою право запитувати документальне підтвердження Вашого віку на будь-якому етапі, щоб переконатися, що особи, які не досягли допустимого віку, не використовують послуги Веб-сайту. Компанія має право призупинити дію Вашого рахунку і відмовити у використанні послуг, якщо не надано доказів про повноліття або Компанія підозрює, що послугу використовує особа, яка не досягла Допустимого віку.

4.2. У деяких юрисдикціях азартні ігри онлайн можуть бути незаконними. Ви розумієте і приймаєте, що Компанія не в змозі надати Вам юридичну консультацію або гарантію щодо законності використання Вами послуг Веб-сайту. Компанія не стверджує, що послуги Веб-сайту відповідають законодавчим нормам Вашої юрисдикції. Ви використовуєте послуги, що надаються Веб-сайтом, за власним вибором і розсудом, також беручи на себе ризик відповідальності, приймаючи рішення щодо того, чи є використання послуг Веб-сайту законними відповідно до чинних законодавчих актів Вашої юрисдикції.

4.3. Компанія не має намірів надавати Вам послуги, які могли б суперечити чинному законодавству Вашої юрисдикції. Ви підтверджуєте, гарантуєте і погоджуєтеся, що використання послуг на Веб-сайті відповідає всім чинним законам, статутам і правилам. Компанія не несе ніякої відповідальності за будь-яке незаконне або несанкціоноване використання Вами послуг Веб-сайту.

4.4. Компанія забороняє відкривати рахунки і/або вносити будь-які грошові кошти користувачам, які є громадянами, перебувають або проживають у Сполучених Штатах Америки, Іспанії, Італії, Франції, Великобританії, Туреччини, Португалії, Німеччини, Угорщини, Нідерландах. Перелік юрисдикцій може бути змінений Компанією без попереднього повідомлення. Ви погоджуєтеся, що зобов'язуєтеся не відкривати рахунок і не намагатися скористатися Вашим Рахунком, якщо Ви є громадянином або перебуваєте в одній з цих юрисдикцій, в іншому випадку Ваш рахунок буде заблоковано. Компанія має право в односторонньому порядку приймати рішення про виплату депозитів, балансів і будь-яких інших засобів з заблокованих рахунків.

4.5. Ви несете повну відповідальність за сплату всіх податків і зборів, що застосовуються в зв'язку з будь-якими виграшами, отриманими в результаті використання Веб-сайту. Якщо виграш підлягає оподаткуванню Вашими місцевими законодавчими, податковими чи іншими органами влади, Ви несете відповідальність за складання звітності про свої виграші і/або збитки в відповідні органи.

 

 

5. ВІДКРИТТЯ РАХУНКУ

 

 

5.1. Для того, щоб використовувати послуги Веб-сайту, Ви повинні відкрити рахунок ( "Ваш рахунок"), вказавши свою адресу електронної пошти і обравши пароль, який надалі буде використовуватися для входу в систему, а також надати інформацію особистого характеру, у тому числі Ваше ім'я, дату народження і номер телефону.

5.2. Ваше ім'я при реєстрації повинно відповідати Вашому справжньому імені. Для підтвердження наданої інформації Компанія має право в будь-який час запросити документ, що засвідчує Вашу особу (в тому числі, але не тільки, копію Вашого паспорту/ID карти/або інший що використовується платіжною карткою). Якщо Ви не надаєте або не можете надати нам таку інформацію, то ми маємо право призупинити дію Вашого рахунку до тих пір, поки Ви не надасте нам цю інформацію, і/або остаточно закрити Ваш рахунок у разі її ненадання.

5.3. Ви підтверджуєте, що при реєстрації на Веб-сайті, Ви надали точну, повну та достовірну інформацію про себе, і у разі будь-яких змін, Ви будете вносити в ці відомості відповідні виправлення. Невиконання цієї вимоги може призвести до застосування обмежень, невиконання угод (бонуси, виграші) і/або закриття Вашого рахунку.

5.4. Якщо у Вас виникнуть запитання або Ви зіткнетеся з якими-небудь проблемами під час реєстрації, Ви можете звернутися до нашої служби підтримки по електронній пошті: support@totogaming.com.

5.5. Ви можете відкрити лише один рахунок на Веб-Сайті. Тільки один рахунок дозволений для одного гравця, домоволодіння, поштового або IP адреси, комп'ютера або іншого пристрою. Усі інші рахунки, відкриті Вами на Веб-Сайті, будуть розглядатися як "Дублюючий рахунок". Якщо відкриття Дублюючого рахунку пов'язано з втратою доступу до першого акаунту, або з якоїсь іншої поважної причини, необхідно в обов'язковому порядку повідомити Компанію про бажання відкрити Дублюючий рахунок і отримати дозвіл на відкриття Дублюючого рахунку від адміністрації Компанії. У всіх інших випадках Компанія має право негайно закрити будь-які Дублюючі рахунки з наступними наслідками:

5.5.1. Всі операції, які здійснені з Дублюючого рахунку, будуть визнані недійсними;

5.5.2. Будь-які повернення коштів, виграші або бонуси, які Ви отримали або зібрали під час використання активного Дублюючого рахунку, будуть Вами втрачені і можуть бути затребувані нами, і Ви повинні будете на вимогу повернути нам будь-які подібні кошти, які були виведені з Дублюючого рахунку.

5.5.3. Компанія не зобов'язана відшкодовувати будь-які засоби, які можуть бути на бонусному або реальному балансі Дублюючого рахунку і залишає за собою право в односторонньому порядку приймати рішення про повернення будь-яких втрачених коштів, які були використані для розміщення ставок з Дублюючого рахунку.

5.5.4. Компанія не приймає запити на повернення втрачених коштів і початкових депозитів з Дублюючих рахунків, якщо Дублюючий рахунок був відкритий навмисно з метою отримання бонусів та інших промо пропозицій, а також у разі відкриття Дублюючих рахунків з єдиною метою повернення початкових депозитів на Дублюючих рахунках, що буде розцінюватися як спроба навмисного зловживання. Якщо Компанія на власний розсуд вирішує, що Дублюючі рахунки були створені навмисно, виключно з метою зловживання формулюваннями справжніх правил і умов, в такому випадку початкові депозити не будуть повернуті гравцеві.

 

 

6. ПІДТВЕРДЖЕННЯ ОСОБИСТОСТІ, ВИМОГИ ЗАХИСТУ ВІД ВІДМИВАННЯ ГРОШЕЙ

 

 

6.1. Беручи до уваги надані Вам права на користування послугами, Ви гарантуєте, підтверджуєте, зобов'язуєтеся і погоджуєтеся, що:

6.1.1. Ваш вік становить не менше 18 років або Ви досягли повноліття, тобто віку який є законодавчо дозволеним для участі в азартних іграх згідно із законодавством Вашої юрисдикції.

6.1.2. Ви є повноправним власником грошових коштів на Вашому рахунку. Вся інформація, яку Ви надали Компанії в процесі реєстрації та/або в будь-який час після цього (в тому числі в рамках будь-якої угоди, яка вимагає внесення грошових коштів), являється вірною, актуальною, точною і повною мірою відповідає імені(іменам) на кредитній/дебетовій розрахунковій карті (-ок) або на інших розрахункових рахунках, які будуть використовуватися для внесення або отримання коштів на Ваш рахунок/з Вашого рахунку.

6.1.3. Ви у повній мірі усвідомлюєте, що існує ризик втрати грошових коштів в процесі використання послуг на Веб-сайті і Ви несете повну відповідальність за будь-які втрати, пов'язані з використанням послуг Веб-сайту. Ви згодні з тим, що користуєтеся послугами виключно за власним вибором, рішенням і на свій власний ризик. Ви не маєте права пред'являти будь-які претензії до Компанії у зв'язку з Вашими збитками, втратами і/або програшами.

6.1.4. Ви повністю розумієте загальні способи, правила та процедури надання послуг та ігор в Інтернеті. Ви розумієте, що несете відповідальність за забезпечення правильності даних ставок та ігор. Ви погоджуєтесь не здійснювати будь-які дії чи вчинки, які можуть завдати шкоди репутації Компанії.

6.2. Погоджуючись з Умовами, Ви наділяєте нас правом періодичного проведення будь-яких перевірок на наш розсуд або які можуть вимагати треті сторони (включаючи, в тому числі, регулятивні органи) для підтвердження Вашої особи і контактної інформації ("Перевірка").

6.2.1 Компанія може попросити надати копію передньої і задньої частини Вашої кредитної / дебетової картки, де повністю видно перші шість цифр, останні чотири цифри, Ваше повне ім'я та дата закінчення терміну дії. CVV на зворотному боці Вашої кредитної / дебетової картки повинен бути замаскований.

6.3. Під час проведення Перевірок ми можемо обмежити Вашу можливість виведення грошових коштів з Вашого рахунку.

6.4. Якщо будь-яка надана Вами інформація є неправдивою, неточною, що вводить в оману і/або іншим чином є неповною, а також у разі якщо надана інформація не збігається із зазначеною в Ваших паспортних даних інформацією, то Ви порушуєте умови договору, і ми маємо право закрити Ваш рахунок негайно і/або відмовити Вам у використанні послуг Веб-сайту на додаток до будь-яких інших дій на свій розсуд.

6.5. Якщо ми не зможемо підтвердити досягнення Вами допустимого віку, ми маємо право призупинити дію Вашого рахунку. Якщо на момент Вашої участі в транзакціях на Веб-сайті, пов'язаних з азартними іграми, Ваш вік не досяг Допустимого віку, то:

6.5.1. Ваш рахунок буде закрито;

6.5.2. усі угоди, здійснені протягом цього часу, стають недійсними, а відповідні кошти, покладені Вами на рахунок, будуть повернуті;

6.5.3. будь-які ставки, зроблені Вами протягом цього часу, будуть скасовані і повернуті;

6.5.4. будь-які суми виграшів, які Ви накопичили за той період, коли Ваш вік був менше Допустимого, будуть Вами втрачені, і Ви повинні будете на вимогу повернути нам усі кошти, які були виведені з Вашого рахунку.

 

 

7. ІМ'Я КОРИСТУВАЧА, ПАРОЛЬ

 

 

7.1. Після відкриття рахунку Ви не повинні розкривати/повідомляти будь-кому (навмисно або випадково) Ваше ім'я користувача та пароль. Якщо Ви втратили чи забули дані Вашого рахунку, Ви можете відновити пароль, натиснувши кнопку "Забули пароль?" за посиланням, яке розташована нижче вікна входу у систему.

7.2. Ви несете повну відповідальність за збереження Вашого паролю і відповідальність за будь-які дії і транзакції, здійснені на Вашому рахунку. Також Ви відповідальні за всі збитки на Вашому рахунку, понесені Вами з вини дій третіх осіб.

7.3. Ви погоджуєтеся з тим, що зобов'язані негайно повідомити Компанію про будь-який випадок несанкціонованого доступу до Вашого рахунку і/або про будь-яке інше порушення безпеки. Ви погоджуєтеся на вимогу Компанії надати докази такого несанкціонованого доступу. Компанія ні при яких обставинах не несе відповідальності за будь-які збитки, понесені Вами внаслідок неправильного використання Вашого ім’я користувача та пароля іншою особою або за недозволений доступ до Вашого Рахунку, незалежно від того, чи були вони авторизовані Вами або без Вашого відома.

 

 

8. ДЕПОЗИТИ І ВИВІД ГРОШЕЙ З РАХУНКУ

 

 

8.1. Якщо Ви бажаєте взяти участь в азартних іграх на Веб-сайті, Ви повинні розмістити на Вашому рахунку певні грошові кошти.

8.2. Ви підтверджуєте та погоджуєтеся, що:

8.2.1. походження коштів, які Ви вносите на Ваш рахунок, не мають кримінальне та/або незаконне і/або недозволене походження;

8.2.2. Ви зобов'язуєтеся не відмовлятися від раніше проведених транзакцій або заперечувати або скасовувати будь-які платежі, зроблені Вами, які можуть стати причиною повернення платежу третьою стороною, щоб уникнути будь-якої законної відповідальності.

8.3. Компанія не приймає грошові кошти від третіх осіб, тобто друзів, родичів, партнерів, чоловіка чи дружини. Вам необхідно вносити грошові кошти на Ваш рахунок тільки з рахунку/системи і/або розрахункових карток, які зареєстровані на Ваше ім'я. Якщо ж під час перевірки безпеки, ми виявимо порушення цієї умови, то всі виграші будуть конфісковані і повернені.

8.4. Якщо буде потрібен запит на банківський переказ на повернення грошових коштів законному власнику, то усі банківські витрати/комісії будуть покриватися одержувачем.

8.5. Ми не приймаємо готівкові грошові кошти, відправлені нам. Ми маємо право використовувати сторонні організації з обробки електронних платежів і/або фінансові установи для обробки як Ваших платежів, так і виплат Вам. Якщо постанови і умови таких сторонніх організацій з оброблення електронних платежів і/або фінансових установ не суперечать постановам цих Умов, Ви надаєте свою згоду бути пов’язаним такими постановами.

8.6. Ви зобов'язуєтеся не відмовлятися від раніше проведених транзакцій, не анулювати їх будь-яким іншим чином, не скасовувати будь-які операції з розміщення грошей на Вашому рахунку, і в будь-якому з таких випадків зобов'язуєтеся повернути і компенсувати нам такі нерозміщені грошові кошти, включаючи будь-які витрати, понесені нами в процесі збору Ваших вкладів.

8.7. У разі підозрілих або шахрайських грошових поповнень, включаючи використання вкрадених кредитних карток і/або будь-яку іншу діяльність шахрайського характеру (включаючи будь-які повернення або анулювання платежів), включаючи внесення грошових коштів з метою обміну між платіжними системами, Компанія залишає за собою право блокувати Ваш рахунок, анулювати будь-які зроблені виплати і стягнути будь-які виграші. Ми маємо право проінформувати відповідні органи і/або організації (включаючи агентства кредитної інформації) про будь-яке шахрайство з транзакціями чи іншої протиправної діяльності. Ми залишаємо за собою право наймати колекторські агентства для повернення платежів. Ні при яких обставинах Компанія не несе відповідальності за будь-яке несанкціоноване використання кредитних карток, незалежно від того, було чи ні заявлено про крадіжку кредитних карток.

8.8. Ми можемо в будь-який час зарахувати будь-який позитивний баланс Вашого рахунку на користь будь-якої суми, яку Ви повинні сплатити Компанії, включаючи (без обмежень) випадки повторного виставлення ставок або парі згідно з пунктом 5.5., Пункту 10 ("Змова, дії що вводять в оману, шахрайство і кримінальна діяльність") або пункту 15 ("Помилки і недоліки").

8.9. Ви усвідомлюєте та погоджуєтеся, що Ваш рахунок не є банківським рахунком, і, отже, в його відношенні не діє ніяких коштів страхування, гарантій, поповнення чи інших інструментів захисту з боку систем страхування вкладів або банківського страхування, а також будь-яких аналогічних систем страхування. На грошові кошти, розміщені на Вашому рахунку, відсотки не нараховуються.

8.10. Ви згодні оплатити всі послуги та/або товари або інші додаткові послуги, замовлені Вами на Веб-сайті, а також всі додаткові витрати (при необхідності), включаючи всілякі податки, мита і т. д. Ви несете повну відповідальність за своєчасну оплату всіх платежів. Провайдер платіжних послуг забезпечує лише проведення платежу в позначеному Веб-сайтом розмірі і не несе відповідальності за сплату користувачем Веб-сайту вищезазначених додаткових сум. Після натискання кнопки "Сплатити" вважається, що платіж оброблений, і він безповоротньо вважається виконаним. Натиснувши кнопку "Сплатити", Ви погоджуєтеся з тим, що Ви не зможете відкликати платіж або вимагати його відкликання. Розміщуючи замовлення на Веб-сайті, Ви підтверджуєте і вказуєте, що не порушуєте закони будь-якої держави. Додатково, приймаючи положення даних правил (і/або Правил і умов), Ви як власник платіжної картки підтверджуєте, що маєте право користуватися товарами і/або послугами, пропонованими на Веб-сайті. У разі якщо Ви використовуєте послуги Веб-сайту, що пропонує такі специфічні послуги, як ігровий сервіс, Ви надаєте юридично зобов'язуючі підтвердження, що Ви досягли або вже перевищили вік повноліття, який є законодавчо дозволеним у Вашій юрисдикції для того, щоб використовувати послуги, надані Веб-cайтом. Починаючи використовувати послуги Веб-сайту, Ви берете на себе юридичну відповідальність за дотримання законодавства будь-якої держави, де використовується дана послуга, і підтверджуєте, що провайдер платіжних послуг не несе ніякої відповідальності за будь-яке незаконне або несанкціоноване подібне порушення. Погоджуючись використовувати послуги Веб-сайту, Ви розумієте і приймаєте, що обробка будь-якого Вашого платежу здійснюється провайдером платіжних послуг, і не існує законного права на повернення вже куплених послуг та/або товарів чи інших можливостей скасування платежу. Якщо Ви бажаєте відмовитися від використання послуги для наступної покупки послуги та/або товарів, Ви можете відмовитися від послуги, використовуючи Особистий кабінет на Веб-сайті. Провайдер платіжних послуг не несе відповідальність за відмову/неможливість обробити дані, пов'язані з Вашою платіжною карткою, або за відмову, пов'язану з неотриманням від банку-емітента дозволу на проведення платежу з використанням Вашої платіжної картки. Провайдер платіжних послуг не несе відповідальності за якість, обсяг, ціну будь-якої послуги та/або товару, запропонованої/-го Вам або куплених Вами на Веб-сайті, використовуючи Вашу платіжну карту. Оплачуючи будь-які послуги чи/або товари Веб-сайту, Ви в першу чергу, зобов'язані дотримуватися правил користування Веб-сайтом. Просимо враховувати, що тільки Ви як власник платіжної картки відповідальні за своєчасну оплату будь-якої послуги та/або товару, замовленого Вами через Веб-сайт, і за всі пов'язані з цією оплатою додаткові витрати/комісії. Провайдер платіжних послуг є тільки виконавцем платежу в зазначеному Веб-сайті розмірі і не несе відповідальності за будь-яке ціноутворення, загальні ціни і/або загальні суми. У разі виникнення ситуації, пов'язаної з Вашою незгодою з вищевикладеними умовами і/або іншими причинами, просимо Вас своєчасно відмовитися від виконання платежу і, при необхідності, звернутися безпосередньо до адміністратора/служби підтримки Веб-сайту.

8.11. Ви можете в будь-який час подати запит про виведення грошей з Вашого рахунку за умови, що:

8.11.1. всі платежі, переведені на Ваш рахунок, були перевірені на предмет відсутності неприйнятних дій, і жоден платіж не було анульовано або іншим чином скасовано;

8.11.2. будь-які перевірочні дії, згадані в 6-му розділі, були належним чином проведені;

8.12. При оформленні заявки на виведення коштів необхідно враховувати наступні моменти:

8.12.1. інформація на сторінці Вашого Профілю повинна бути повністю заповнена, адреса електронної пошти, номер мобільного телефону, адреса і дані паспорта/ідентифікатора повинні бути перевірені;

8.12.2. кошти повинні бути зняті тим самим методом, який раніше використовувався для вкладу їх на Ваш рахунок;

8.12.3. якщо запит на суму перевищує 2000 Євро (або аналогічна сума в інших валютах, прийнятних на сайті, за внутрішнім курсом) або більше (а також в будь-яких інших випадках, що вимагають такої перевірки), ми залишаємо за собою право провести процедуру ідентифікації, яка здійснюється шляхом відправки нам копії або цифрової фотографії Вашого документа (сторінка з фотографією), що посвідчує особу, такого як паспорт або ID карта, рахунки на оплату комунальних послуг для підтвердження Вашої адреси (рахунок на оплату послуг мобільного зв'язку не приймається). Якщо Ви поповнювали Ваш рахунок за допомогою пластикової картки, необхідно також надіслати копії лицьової сторони цієї карти де видно ім'я власника, термін дії картки, перші і останні чотири цифри картки (якщо у Вас рельєфний номер картки, зверніть увагу, щоб на зворотному боці картки були закриті ті ж цифри, що і на лицьовій).

8.12.4. при створенні заявки на виплату, в акаунті гравця не повинні бути незавершені бонусні ігри. Для виведення коштів необхідно дограти або скасувати активні бонус раунди;

8.12.5. максимальна сума виплат у місяць становить 20 000 євро 
Максимальна сума, яку гравець може зняти протягом тижня через платіжну систему Біткойн, становить 5000 EUR.(або аналогічна сума в інших валютах, зазначених на сайті, за внутрішнім курсом), за винятком випадків, обумовлених з адміністрацією;

8.13. Сума депозиту повинна бути відіграна як мінімум один раз, перш ніж її можна буде зняти.

8.14. Усі запити на виведення коштів будуть розглянуті протягом 1-го дня (24 години).

 

 

9. ПРАВИЛА ГРИ

 

 

9.1. Ви несете відповідальність за правильність відомостей про будь-яку зроблену Вами транзакцію, перш ніж підтвердити свою ставку в ході гри.

9.2. Історію Ваших транзакцій можна отримати, натиснувши посилання "Транзакції" на Веб-сайті.

9.3. Ми залишаємо за собою право в будь-який час частково або повністю (на власний розсуд) відмовити в проведенні будь-якої транзакції, запитуваної Вами через Веб-сайт, якщо Ви порушили Умови. Жодна угода не вважається прийнятою до тих пір, поки Ви не отримаєте підтвердження від нас. Якщо Ви не отримали підтвердження того, що Ваша транзакція була прийнята, Вам необхідно звернутися до служби підтримки.

9.4. Скасування ставки вступає в силу, як тільки ми відправимо Вам підтвердження скасування. У разі, якщо запит про скасування угоди не було отримано і/або оброблено вчасно, Ви погоджуєтеся з тим, що Ваша ставка може залишатися в процесі обробки і доступною для прийняття.

 

 

10. ЗМОВА, ДІЇ ЩО ВВОДЯТЬ В ОМАНУ, ШАХРАЙСТВО І КРИМІНАЛЬНА ДІЯЛЬНІСТЬ

 

 

10.1. Наступні види діяльності не допускаються і являють собою істотне порушення Умов:

10.1.1. надання інформації третім особам;

10.1.2. використання незаконних дій (відомих як шахрайство), в тому числі, використання шкідливих програм, помилок у нашому програмному забезпеченні, використання автоматизованих гравців (також відомих як «боти»);

10.1.3. вчинення шахрайських дій в Ваших інтересах, включаючи використання вкрадених, клонованих або іншим шляхом незаконно отриманих даних кредитної або дебетової картки при поповненні Вашого рахунку;

10.1.4. участь в будь-якій злочинній діяльності, включаючи відмивання грошей, і будь-якій іншій діяльності з кримінально-правовими наслідками;

10.1.5. вступ або спроба вступу в змову, і/або намір безпосередньо чи косвенно брати участь у будь-яких схемах змовах з іншим гравцем під час гри на Веб-сайті.

10.2. Ми зберігаємо за собою право призупиняти, відкликати або скасовувати будь-які виплати або виграші, пов'язані з бонусними коштами, отриманими від Компанії (комп пойнти, бонуси і т. д.), при наявності у нас підозр в тому, що Ви намагаєтеся ними зловживати.

10.3. Компанія вживатиме всіх розумних заходів для виключення, а також для виявлення змов та їх учасників; проти цих осіб буде вжито відповідни заходи. Ми не несемо відповідальності за будь-які втрати або будь-які збитки, понесені Вами або будь-яким іншим гравцем в результаті змови, шахрайських дій і інших незаконних операцій або обману, і будь-яка наша дія в цьому відношенні буде здійснено на наш розсуд.

10.4. Якщо Ви підозрюєте, що людина знаходиться в змові або здійснює шахрайську діяльність, Ви повинні в найкоротші терміни повідомити нам про це по електронній пошті.

10.5. Ми можемо в будь-який час без попереднього повідомлення заборонити Вам доступ до послуг Веб-сайту та заблокувати Ваш рахунок, в разі, якщо запідозримо Вас в шахрайстві або шахрайської діяльності. У даному випадку ми знімаємо з себе зобов'язання повернути або іншим чином компенсувати Вам кошти, що знаходяться на Вашому рахунку. Ми також зберігаємо за собою право проінформувати про це відповідні органи, і Ви зобов'язані співпрацювати з Компанією в розслідуванні даної ситуації.

10.6. Вам заборонено використовувати послуги і/або програмне забезпечення для будь-якої незаконної або шахрайської дії або для будь-якої незаконної або шахрайської транзакції (включаючи відмивання грошей) відповідно до законодавства країни Вашої юрисдикції. Компанія залишає за собою право в будь-який час призупинити або заблокувати Ваш і будь-які інші Ваші рахунки в системі і утримати кошти. В даному випадку Ви відмовляєтеся від будь-яких претензій на адресу Компанії.

 

 

11. ІНШІ ЗАБОРОНЕНІ ДІЇ НА ВЕБ-САЙТІ

 

 

11.1. Забороняється використовувати образливу або агресивну манеру спілкування або зображення, застосовувати ненормативну лексику, погрози, приниження або насильницькі дії по відношенню до гравців і співробітників Веб-сайту.

11.2. Ви не маєте права завантажувати на Веб-сайт інформацію в такому обсязі, який може викликати збій в роботі Веб-сайту, а також здійснювати будь-які дії, які можуть вплинути на функціонування сайту в будь-якій формі, наприклад, використання чи/або поширення вірусів або аналогічних шкідливих програм. Будь-яка масова розсилка інформації або "спам" категорично заборонені. Забороняється втручатися або спотворювати, видаляти або іншим чином змінювати будь-яку інформацію, що знаходиться на Веб-сайті.

11.3. Ви зобов’язуєтеся використовувати Веб-сайт тільки в цілях особистої розваги, і Ви не маєте права копіювати Веб-сайт сайт або будь-яку його частину, в будь-якій формі без попереднього отримання нашої письмової згоди.

11.4. Ви зобов'язуєтеся не взламувати, не намагатися зламати і/або отримати доступ або іншим чином обійти нашу систему безпеки. Якщо у нас з'являться підозри, що Ви намагалися або намагаєтеся зламати, отримати доступ або іншим чином обійти нашу систему безпеки або програмне забезпечення, ми будемо змушені негайно заборонити Вам доступ до послуг Веб-сайту та заблокувати Ваш рахунок; ми також зберігаємо за собою право проінформувати про це відповідні органи.

11.5. Ми жодним чином не несемо відповідальності за будь-які втрати або збитки, які Ви або третя сторона можете понести в результаті неполадок засобів інформаційних технологій, викликаних атаками, вірусами або іншими технологічно шкідливими матеріалами, при використанні Веб-сайту та/або завантажуванні будь-яких матеріалів, розміщених на веб-сайті, і/або будь-яких посилань, розташованих на веб-сайті.

11.6. Заборонено продавати або передавати рахунки між гравцями або навмисно втрачати фішки для подальшої передачі фішок іншому гравцю. Навмисна втрата фішок відбувається, коли Ви спеціально програєте гру, щоб перевести гроші іншому користувачеві.

 

 

12. ТЕРМІН ДІЇ І АНУЛЮВАННЯ ДОГОВОРУ

 

 

12.1. Ви можете припинити дію Вашого рахунку (у тому числі видалити ім'я користувача і пароль) в будь-який час, надіславши нам електронний лист на support@totogaming.com з електронної пошти яка була вказана в Ваших особистих даних.

12.2. Поки Ви не отримали підтвердження про закриття Вашого рахунку, Ви несете відповідальність за будь-яку діяльність на Вашому рахунку в проміжок часу з моменту, коли Ви надіслали нам листа, і до моменту, коли Ваш рахунок був повністю видалений Компанією.

12.3. Компанія залишає за собою право стягувати комісію або суму, яку Ви заборгували Компанії, до закриття Вашого рахунку. У випадку, якщо Ваш рахунок видалено, заблоковано або скасовано, повернення грошових коштів, які перебували на момент закриття Вашого рахунку, не проводиться, і ніякі інші засоби (наприклад, бонуси, додаткові пункти і т.д.) не будуть Вам перераховані або переведені в готівку, і подальший доступ до Вашого рахунку буде неможливий.

12.4. Ґрунтуючись на даних Умовах, у разі анулювання Вашого рахунку жодна зі сторін не має ніяких подальших зобов'язань по відношенню один до одного.

12.5. Компанія може заблокувати і/або видалити Ваш рахунок (в тому числі ім'я користувача та пароль) негайно без попередження, якщо:

12.5.1. з якої-небудь причини ми вирішили припинити надавати послуги в цілому або конкретно для Вас;

12.5.2. Ваш рахунок пов'язаний якимось чином з рахунком, який був видалений;

12.5.3. якщо Ваш рахунок пов'язаний з існуючими заблокованими рахунками, ми можемо його закрити, незалежно від того, яким чином він був з ними пов'язаний, і заблокувати облікові дані на зазначених рахунках. За винятком випадків, передбачених в Умовах, будь-який залишок на Вашому рахунку буде повернуто Вам протягом певного періоду часу з Вашого запиту після утримання суми, яку Ви винні Компанії;

12.5.4. Ви намагаєтеся зламати систему або берете участь у змові;

12.5.5. Ви втручаєтеся або намагаєтеся маніпулювати програмним забезпеченням;

12.5.6. Ви використовуєте Ваш Рахунок для цілей, які за чинним законом можна розглядати як протиправні, наприклад, Ви намагаєтеся отримати доступ до Веб-сайту з юрисдикції, де участь в азартних іграх не дозволено;

12.5.7. Ви публікуєте принизливу або образливу інформацію на Веб-сайті.

12.6. Якщо Ваш рахунок залишається неактивним протягом тривалого періоду часу (шести або більше місяців), ми можемо без повідомлення закрити Ваш рахунок або призупинити його дію. У разі такого закриття рахунку, Умови будуть автоматично скасовані, починаючи від дати настання такого чинного скасування.

12.7. Ми маємо право закрити Ваш рахунок і скасувати дію Умов, відправивши Вам електронне повідомлення (або попереднє повідомлення) на адресу, вказану в контактній інформації. У разі будь-якої такої відміни з нашого боку, за винятком тих випадків, коли таке закриття і припинення дії Умов узгоджуються з пунктом 10 ( "Змова, дії що вводять в оману, шахрайство і кримінальна діяльність") або пунктом 17 ("Порушення Умов") цих Умов , ми повернемо суму балансу Вашого рахунку. Якщо ми не зможемо з Вами зв'язатися, кошти будуть перераховані Компанії або наглядовому органу.

 

 

13. ЗМІНИ НА САЙТІ

 

 

Ми можемо, виключно на наш власний розсуд, в будь-який час вносити зміни або доповнювати будь-яку послугу, пропоновану на нашому Веб-сайті, з метою підтримки та оновлення Веб-сайту.

 

 

14. СИСТЕМНІ ПОМИЛКИ

 

 

 У разі будь-якого збою у системі або помилки у грі (відхилення від нормального функціонування логіки гри з будь-якої причини), Компанія постарається в найкоротші терміни виправити ситуацію. Ми не беремо на себе жодної відповідальності за неполадки засобів інформаційних технологій, викликані роботою обладнанням, що використовується Вами або іншими гравцями для доступу до Веб-сайту, а також за збій у роботі Вашого Інтернет-провайдера або Інтернет-провайдеру інших гравців.

 

 

15. ПОМИЛКИ АБО НЕДОЛІКИ

 

 

15.1. У процесі використання послуг Веб-сайту можуть виникнути певні обставини, коли ставка була прийнята або оплата проводилася з помилками зі сторони Компанії (наприклад, неправильна установка умов ігрових ставок з нашого боку в результаті очевидної помилки або упущення при введенні інформації або у результаті збою комп'ютера, або здійснена нами помилка в підрахунку кількості належних Вам виграшів/повернень, в тому числі в результаті невірного введення даних вручну або автоматично).

15.2. Компанія залишає за собою право обмежити або скасувати будь-яку ставку.

15.3. Якщо Ви скористалися коштами, які надійшли на Ваш рахунок або були передані Вам помилково для розміщення наступних ставок або участі у грі, ми можемо скасувати такі ставки і/або будь-які виграші, які Ви можете отримати з використанням таких коштів, а якщо ми вже виплатили Вам грошові кошти за такими ставками або іграми, то ці суми будуть вважатися переданими Вам в довірче управління, і Ви погоджуєтеся з тим що повинні будете негайно повернути їх нам за нашою вимогою.

15.4. Ні ми (у тому числі наші співробітники чи агенти), ні наші партнери або постачальники не несуть відповідальності за будь-які збитки, включаючи втрату виграшу, що стався в результаті помилки з Вашого або нашого боку.

15.5. Компанія і її ліцензіати, дистриб'ютори, дочірні підприємства, філії та всі співробітники і директори не несуть відповідальності за будь-які збитки або шкоду, яка може бути викликана перехопленням або неправильним використанням будь-якої інформації, що передається через Інтернет.

 

 

16. ОБМЕЖЕННЯ НАШОЇ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ

 

 

16.1. Ви погоджуєтеся з тим, що рішення користуватися послугами Веб-сайту цілком залежить від Вас, і Ви робите це виключно за власним вибором, розсудом і на свій власний ризик.

16.2. Робота Веб-сайту здійснюється відповідно до Умов, описаними на даному Веб-сайті. Ми не даємо ніяких додаткових запевнень чи гарантій щодо Веб-сайту або послуг, пропонованих на Веб-сайті, і цим самим виключаємо свою відповідальність (в тій мірі, наскільки це передбачено законом) в частині усіх підрозуміваємих гарантій.

16.3. Компанія не несе відповідальності за контракти, правопорушення, недбалість, будь-яку завдану шкоду або збитки, включаючи втрату даних, доходу, престижу, репутацію, а також за будь-які втрати, які ми не можемо зараз передбачити. Компанія не несе відповідальності за зміст будь-якого з Інтернет-сайтів, доступ до яких можна отримати через Веб-сайт.

 

 

17. ПОРУШЕННЯ УМОВ

 

 

17.1. Ви погоджуєтесь повністю компенсувати нам будь-які позови, відповідальність, витрати або збитки (включаючи судові витрати), а також будь-які інші витрати, які можуть виникнути внаслідок порушення Вами Умов.

17.2. Ви згодні повністю відшкодовувати збитки, захищати і відстоювати інтереси Компанії, її партнерів і їх відповідних компаній, а також їх відповідних посадових осіб, директорів, і співробітників від будь-яких скарг, вимог, відповідальності, збитків, втрат і витрат, включаючи судові збори та будь-які інші витрати, що виникли з будь-якої причини внаслідок:

17.2.1. порушення Вами Умов використання;

17.2.2. порушення Вами закону або прав третіх осіб;

17.2.3. використання доступу до послуг будь-якою іншою особою, використовуючи Ваші ідентифікаційні дані користувача, з або без Вашого дозволу;

17.2.4. прийняття будь-яких виграшів, отриманих таким шляхом.

17.3. У випадках, коли Ви порушуєте Умови, ми залишаємо за собою право, але не зобов'язуємося:

17.3.1. відправити Вам повідомлення (використовуючи Ваші контактні дані) про те, що Ви порушуєте Умови, вимагаючи припинити порушення;

17.3.2. призупинити дію Вашого Рахунку, щоб Ви не змогли робити ставки або грати у ігри на Веб-сайті;

17.3.3. заблокувати Ваш Рахунок з або без попереднього повідомлення;

17.3.4. зняти з Вашого Рахунки суму виплат, бонусів чи виграшів, які Ви придбали внаслідок будь-якого серйозного порушення.

17.4. Ми маємо право анулювати Ваше ім'я користувача і Ваш пароль, якщо Ви не дотримуєтеся будь-якого з положень Умов.

 

 

18. ПРАВА НА ОБ'ЄКТИ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ

 

 

18.1. Зміст Веб-сайту є об'єктом авторського права та інших прав власності, що належать Компанії, або використовується за ліцензією правовласників третьої сторони. Всі файли що завантажуються або друковані матеріали, що містяться на Веб-сайті, можуть бути завантажені тільки на один персональний комп'ютер і можуть бути роздруковані виключно для особистого і некомерційного використання.

18.2. Ні в якому разі використання Веб-сайту не надає користувачеві ніяких прав на інтелектуальну власність (наприклад, авторські права, ноу-хау або торгові марки), що належить Компанії або будь-якій іншій третій стороні.

18.3. Забороняється будь-яке використання або відтворення торгового імені, товарних знаків, логотипів або інших творчих матеріалів, представлених на цьому Веб-сайті.

18.4. Ви будете нести особисту відповідальність за будь-які збитки, витрати що виникли через або в зв'язку з вчиненням будь-якої забороненої діяльності. Ви повинні негайно повідомити Компанію, як тільки стане відомо про вчинення будь-яких із заборонених видів діяльності будь-якою особою, і надати Компанії необхідне сприяння в проведенні будь-яких розслідувань, які вона може проводити з урахуванням інформації, наданої Вами в цьому відношенні.

 

 

19. ВАША ОСОБИСТА ІНФОРМАЦІЯ

 

 

19.1. Ми зобов'язані дотримуватися вимог щодо захисту даних у тому вигляді, в якому Компанія використовує будь-яку особисту інформацію, зібрану під час Вашого відвідування Веб-сайту. Тому ми дуже серйозно ставимося до наших зобов'язань щодо того, як ми використовуємо Вашу особисту інформацію. Компанія повинна обробляти будь-яку особисту інформацію, надану Вами, суворо у відповідності з політикою конфіденційності.

19.2. Надаючи нам інформацію, Ви погоджуєтеся з нашим правом на обробку Ваших особистих даних для цілей, описаних адміністрацією сайту в Умовах або цілях Веб-сайту або для дотримання юридичних або нормативних зобов'язань.

19.3. Політикою компанії є не розкривати будь-яку особисту інформацію нікому, окрім співробітників, яким необхідний доступ до Ваших даних для надання Вам послуг.

 

 

20. ВИКОРИСТАННЯ ФАЙЛІВ "COOKIE" НА ВЕБ-САЙТІ

 

 

Компанія використовує файли «cookie» для того, щоб забезпечити функціональність Веб-сайту. Файл «cookie» - це невеликий текстовий файл, який зберігається на Вашому комп'ютері при відвідуванні Вами Веб-сайту і дозволяє нам знову «пізнати» Вас, коли Ви знову відвідаєте наш сайт. Більш детальну інформацію про видалення або контролювання файлів «cookie» доступні на сайті www.aboutcookies.org. Просимо Вас врахувати, що видалення наших файлів «cookie» або вжиття заходів щодо заборони їх збереження на Вашому комп'ютері в подальшому може призвести до неможливості доступу до певних розділів або функцій Веб-сайту.

 

 

21. СКАРГИ І ПОВІДОМЛЕННЯ

 

 

21.1. Якщо Ви бажаєте подати претензію, що стосується Веб-сайту, то першим ділом Ви повинні в обґрунтовано короткі терміни звернутися до служби підтримки з приводу Вашої претензії.

21.2. У разі виникнення будь-яких суперечок Ви погоджуєтеся, що записи на сервері будуть діяти в якості остаточного підтвердження у визначенні результату будь-якої претензії.

21.3. Ви визнаєте, що результат ігор на Веб-сайті визначає наш генератор випадкових чисел, довільним чином генерує події, і Ви приймаєте результати всіх ігор. Якщо є які-небудь розбіжності між ігровими результатами на Вашому комп'ютері та результатами на нашому сервері, результати на нашому сервері будуть остаточними і обов'язковими. Якщо є невідповідність між відображенням інформації на Вашому екрані і балансом на Вашому рахунку, то баланс наявний на сервері Компанії вважається балансом на Вашому рахунку і це рішення має бути остаточним і обов'язковим. Будь-які суми з Вашого рахунку буде втрачено, якщо результатом послужить помилка людини або технічна несправність.

 

 

22. ІНТЕРПРЕТАЦІЯ

 

 

Оригінальний текст Умов написаний англійською мовою, і будь-яке тлумачення Умов повинно бути засновано на оригінальному англійському тексті. Якщо Умови або будь-які документи або повідомлення, пов'язані з ними, переведені на будь-яку іншу мову, то версія англійською мовою має перевагу.

 

 

23. ПЕРЕДАЧА ПРАВ ТА ОБОВ'ЯЗКІВ

 

 

Ми залишаємо за собою право передавати, призначати і субліцензувати або віддавати в заставу Умови, повністю або частково, будь-якій особі (без Вашої згоди), за умови, що таке призначення буде на тих же умовах або умовах не менш вигідних для Вас.

 

 

24. ОБСТАВИНИ НЕПЕРЕБОРНОЇ  СИЛИ

 

 

 

24.1. Компанія не несе відповідальності у разі невиконання або затримки виконання будь-якого з наших зобов'язань за Умовами, які викликані обставинами непереборної сили, включаючи стихійні лиха, війни, громадянські заворушення, перебої в громадських комунікаційних мережах або послуг, промислові суперечки або DDOS-атаки і аналогічні інтернет- атаки, які можуть мати несприятливі наслідки («Форс-мажор»).

24.2. На період дії Форс-мажорних обставин наша діяльність вважається припиненою, і на час, що дорівнює періоду дії Форс-мажорних обставин, діє відстрочка у виконанні зобов'язань. Ми будемо використовувати всі наші можливі ресурси для зупинення дії Форс-мажорних обставин або шукати рішення, за яким Компанія змогла б виконати свої зобов'язання, незважаючи на Форс-мажор.

 

 

25. ВІДМОВА ВІД ЗОБОВ'ЯЗАНЬ

 

 

25.1. Якщо нам не вдасться забезпечити суворе виконання Вами будь-якого із зобов'язань або ми самі не зможемо скористатися будь-якими з прав або засобів правового захисту, на які ми маємо право, це жодним чином не є відмовою від таких прав або засобів правового захисту і не звільняє Вас від дотримання таких зобов'язань.

25.2. Жодна наша відмова від виконання будь-якого із зобов'язань Умов не має юридичної сили, якщо вона не оформлена офіційно і не була передана Вам у письмовій формі відповідно до вищевикладеного.

 

 

26. ПОДІЛЬНІСТЬ УГОДИ

 

 

Якщо будь-які з Умов стають недійсними, незаконними чи втратили юридичну силу в будь-якій мірі, такий термін, умова або положення будуть у відповідній мірі відокремлені від інших положень, умов і формулювань, які в повній мірі збережуть свою юридичну силу, як передбачено законодавством. У таких випадках та частина, яка вважається недійсною або нездійсненною, змінюється відповідно до застосованого права, щоб максимально точно відобразити наші початкові цілі.

 

 

27. ЗАКОНОДАВСТВО І ЮРИСДИКЦІЯ

 

 

Ці Умови підкоряються і тлумачяться відповідно до законодавства Нідерландських Антильських островів, і Ви беззастережно підкорюєтеся винятковому (єдиному) праву судів юрисдикції Нідерландських Антильських островів на врегулювання будь-яких суперечок (включаючи позови про компенсацію та зустрічні позови), які можуть виникнути у зв'язку зі створенням, правомірністю, ефектом, інтерпретацією або дією, або правовими відносинами, встановленими Умовами, або будь-яким способом, що випливають з Умов.

 

 

28. ПОСИЛАННЯ

 

 

Веб-сайт може містити посилання на інші веб-сайти, які знаходяться поза контролем Компанії і не згадані в Умовах. Компанія не несе відповідальності ні за зміст будь-яких сторонніх сайтів, дій або бездіяльності їх власників, ні за зміст третьої сторони реклами та спонсорства на цих веб-сайтах. Гіперпосилання на інші веб-сайти надаються тільки в інформаційних цілях. Ви використовуєте будь-які подібні посилання на свій страх і ризик.

 

 

29. БОНУСНІ ГРОШІ

 

 

Ви можете бути винагородженні бонусами або бонусними грошима під час реєстрації або вже будучи гравцем на нашому сайті. У будь-який час Ви можете відмовитися від отримання усіх або будь-якого окремого бонусу на нашому сайті, звернувшись до служби обслуговування клієнтів (support@totogaming.com) або написавши до нашого онлайн чату, або ж самостійно через інтерфейс у профілі гравця. Важливо, щоб Ви розуміли умови кожного бонусу, в якому Ви візьмете участь. Цей розділ містить загальні правила і умови використання бонусів на нашому сайті. На додаток, кожен бонус може також мати супутні правила і умови, які будуть представлені Вам під час прийняття пропозиції про бонус.

 

 

29.1.1. Бонуси. Подробиці

 

 

Дія всіх бонусів заснована на наступних правилах.

Сума бонусу додається до Вашого бонусного балансу і зберігається окремо від Вашого грошового балансу.

Коли Ви робите ставку, сума ставки віднімається з Вашого грошового балансу. У випадку, коли на Вашому грошовому балансі недостатньо коштів, ставка віднімається з Вашого бонусного балансу.

Усі виграші зараховуються на Ваш бонусний баланс і не можуть бути виведені, поки не будуть відіграні всі бонусні очки, виконані умови відіграшу бонусу.

Безпосередньо сам бонус також не може бути виведений, поки не будуть відіграні усі бонусні очки, не буде виконаний відіграш бонусу. У деяких випадках бонус є не знімаємим, що означає, що він не може бути виведений навіть після відіграшу.

Коли відіграш бонусу виконаний, сума коштів на Вашому бонусному балансі, який пов'язан з активним бонусом, буде перерахований на Ваш грошовий баланс і може бути знятий в будь-який час.

Не всі ставки зараховуються при відіграшу бонусу, наприклад, малоризикові ставки на рулетці. Більш детальну інформацію дивіться нижче.

Будь ласка, переконайтеся, що Ви уважно прочитали усі правила і умови, пов'язані з бонусами.

В рамках однієї спеціальної події може діяти тільки один бонус до тих пір, поки на сайті не буде вказано інше. Тільки один бонус може бути активний у Вашому акаунті в будь-який визначений момент часу.

 

 

29.1.2. Ваш Грошовий і Бонусний баланси

 

 

Бонус слід розглядати як «безкоштовну ставку», бонус не може розглядатися як грошовий еквівалент. Ніякої грошової альтернативи, заміни, трансферу для будь-якого з бонусів не допускається, крім випадків, зазначених в цих правилах.

Коли Вам присвоєно бонус, він буде доданий до "Бонусного балансу" у Вашому акаунті.

Ви не можете знімати кошти з бонусного балансу. Коли Ви вносите Ваші особисті кошти, вони додаються на Ваш «грошовий баланс». Ви можете знімати будь-які суми з Вашого грошового балансу, але при цьому Ви втратите залишок суми на Вашому бонусному балансі. Важливе зауваження: по факту створення Вами заявки на виплату, Ви автоматично втрачаєте усі активовані бонуси (і "активний" і "в очікуванні"). Навіть якщо Ваша заявка на виплату буде відхилена з тієї чи іншої причини (наприклад, через перевірку на фрод), бонусний баланс не буде відновлений!

 

 

29.1.3. Ставки і виведення коштів при активному Бонусі

 

 

Грошові кошти, які Ви внесли, будуть використовуватися в першу чергу для здійснення ставок. Тільки якщо у Вас більше немає коштів на грошовому рахунку, наступні ставки будуть відніматися з бонусного балансу. Всі виграші, які Ви отримаєте при активному бонусі, будуть зараховані на бонусний баланс, і можуть бути виведені тільки при виконанні умов відіграшу бонусу.

Будь ласка, майте на увазі, що у разі, якщо Ви погодилися з отриманням бонусів, отримали виграш від бонусів у розмірі, що перевищує п'ять тисяч доларів, і згодом надаєте заявку на виведення коштів, ми залишаємо за собою право обмежити таку заявку максимум до п'яти тисяч доларів в будь-який семиденний період.

Усі виведення коштів залежать від виконання всіх умов, зазначених вище, і від пред'явлення всіх необхідних документів, що підтверджують особу.

Коли відіграш бонусу буде виконаний, сума коштів на Вашому бонусному балансі, яка пов'язана з активним бонусом, буде переведена на Ваш грошовий баланс і може бути виведена в будь-який час.

Будь ласка, майте на увазі, що якщо Ви хочете вивести кошти до виконання відіграння  активного бонусу, то втратите всі бонуси і бонусні виграші.

Також візьміть до уваги, що якщо Ваш бонусний баланс дорівнює нулю (0) з будь-якої причини, то активний бонус припиняє свою дію і більше не є предметом відіграшу.

 

 

29.1.4. Типи Бонусів

 

 

Бонуси представлені в двох видах: що знімаються і не знімаються. Бонуси що знімаються - це ті бонуси і бонусні виграші, які будуть переведені на Ваш грошовий баланс відразу після виконання відіграшу. Бонуси що не знімаються - це бонуси, сума яких не буде додана на грошовий баланс після виконання відіграшу бонусу, на грошовий баланс буде переведена сума виграшів від бонусів.

 

 

29.1.5. Відіграш бонусу

 

 

Відіграш бонусу означає суму ставок, яку Ви повинні зробити, перш ніж бонус і бонусні виграші будуть переведені на Ваш грошовий баланс. Відіграш бонусу буде обговорений в правилах для кожного конкретного бонусу і буде представлений у вигляді мультиплікатора від розміру бонусу або суми бонусу і зробленого при цьому Депозиту. Не всі ставки будуть враховуватися при відіграші. Ставки на Блекджек, Аркадах (Heads or Better, Dice Twister та інші), відеопокер (Jacks or Better, Aces, Faces та інші), Baccarat, Casino Hold'em, 2 Ways Royal, Craps та Sic Bo враховуються у розмірі 5% при відіграші. Всі інші слотові ігри враховуються по 100%, рулетки - 0%. Дані значення можуть змінюватися час від часу, тому, будь ласка, проконсультуйтеся зі службою підтримки в кожному окремому випадку, щоб дізнатися актуальні значення обліку ставок для конкретної гри.

Відсоток від ставки (контрибуція), що йде у рахунок погашення відіграшу бонусу, для різних ігор може відрізнятися у різних бонусів, але це буде обумовлено в правилах до конкретного бонусу. Будь ласка, уважно читайте правила для кожного бонусу.

 

 

29.1.6. Декілька бонусів в одному акаунті

 

 

Бонуси застосовуються за принципом черговості. Якщо більш ранній бонус «відіграний» або «скасований» (дивіться класифікацію та значення бонусних статусів нижче), тоді наступний бонус стане «активним».

Всього існує чотири статусу для кожного бонусу:

Активний - бонус, який на даний момент Ви використовуєте, але відіграш якого ще не було виконано. До тих пір, доки у Вас є активний бонус, Ви не можете виводити бонусні кошти чи/або будь-які виграші.

В очікуванні - другий або наступний бонус у Вашому акаунті, який ще не стартував. Бонус який в очікуванні не може бути знятий.

Відіграний - бонус, для якого були виконані умови відіграшу. Сума коштів на Вашому бонусному балансі, яка пов'язана з активним бонусом, буде переведена на Ваш грошовий баланс і може бути виведена в будь-яку мить.

Скасований - активний бонус або бонус в очікуванні можуть бути скасовані і видалені з Вашого бонусного балансу, якщо:

а) Ви не виконали умови відіграшу;

б) Ви вирішили вивести кошти до того, як відіграш був виконаний;

в) Ви порушили дані правила і умови.

Коли бонус скасовано, Ваш бонусний баланс стає дорівнювати нулю (0) і більше не є предметом відіграшу.

 

 

29.1.7. Зловживання бонусами

 

 

Ми залишаємо за собою право на перегляд історії транзакцій і логів з будь-якої причини і в будь-який час. Якщо під час такого перегляду буде виявлено зловживання гравцем використання бонусів, ми маємо право скасувати бонуси для даного гравця.

У разі, якщо адміністрація сайту визначить, що будь-який гравець використовує бонус або інші акції з єдиною метою отримання позитивного результату з використанням відомих способів, націлених на безпечний відіграш названого бонусу, у такому випадку до такого гравця можуть застосовуватися наведені нижче дії, а також такий гравець буде виключений з поточної і всіх наступних промо акцій.

Приклади зловживання бонусами:

Гравець, який робить безліч різних ставок, кожна з яких має мінімальне очікування виграшу, з метою отримання підвищеного обсягу ставок з мінімальними втратами балансу, буде запідозрений у зловживанні бонусами і буде негайно виключений з поточного та наступних бонусів. Одним з багатьох прикладів такої стратегії може бути ставка на всі числа на рулетці або одночасна ставка на червоне і чорне.

Гравець, який робить великі ставки (понад 250 EUR) з метою швидкого збільшення бонусного балансу, а потім різко зменшує розмір ставок (більш ніж удвічі) без видимої причини і при достатньому балансі, буде запідозрений у використанні системи, що дає перевагу у грі, та зловживанні бонусом. Кожен подібний випадок буде розглядатися окремо, і адміністрація сайту може зробити нижче зазначені заходи відносно такого гравця. Ми категорично не схвалюємо таку ігрову поведінку.

Комбінації вище зазначених способів гри: будь-який гравець, який використовує стратегію, у ході якої спочатку він робить великі ставки в іграх з малою контрибуцією і потім переходить у ігри з більшою контрибуцією і робить менші ставки (менші, ніж середня ставка в попередній грі з малою контрибуцією), буде миттєво виключений з поточного та наступних бонусів, а також підвергнется всім нижче описаним заходам.

Важливе зауваження: для захисту від хай-ризику відіграшу бонусу кожна зі ставок, що йде у відіграш бонусу, повинна бути меншою або дорівнювати 20% від початкового значення активного бонусу. За будь-якою ставкою розміром більше 20% активного бонусу у відіграш бонусу піде сума, яка дорівнює 20% бонусу.

При зловживанні гравцем бонусами, адіністрація має право застосувати заходи до такого гравця, а саме: видалити, скасувати всі існуючі бонуси і бонусні виграші; негайно заблокувати акаунт гравця.

Будь ласка, візьміть до уваги, що з метою підтвердження Вашої особи при реєстрації ОБОВ'ЯЗКОВО повинен бути наданий дійсний телефонний контактний номер. Якщо з Вами не вийде зв'язатися, це може послужити причиною обмеження використання бонусів, а також блокування Вашого ігрового акаунту.

Ми залишаємо за собою право змінювати, редагувати, доповнювати правила і умови використання бонусів в будь-який час. В обов'язки гравців входить періодична перевірка правил і умов.

 

 

30. NETENT

 

 

 Цільові ринки

 Регіон СНД (Україна, Росія, Білорусь), ЄС (Польща, Хорватія).

 

Обмеження для країн

 

- Абсолютне обмеження

 Сполучені Штати Америки, Канада, Великобританія, Іспанія, Франція, Італія.

 

- Заборонені території

Ігри від NetEnt недоступні у наступних країнах:

Афганістан, Албанія, Алжир, Анґола, Австралія, Багами, Ботсвана, Камбоджа, Еквадор, Ефіопія, Гана, Гаяна, Гонконг, Іран, Ірак, Ізраїль, Кувейт, Лаос, М'янма, Намібія, Нікарагуа, Північна Корея, Пакистан, Панама, Папуа-Нова Гвінея, Філіппіни, Сінгапур, Шрі-Ланка, Судан, Сирія, Тайвань, Тринідад і Тобаго, Туніс, Уганда, Ємен, Зімбабве.

 

 - Регульовані Території

 Дозволяється тільки у тому випадку, якщо отримання ліцензії від місцевого регулюючого органу було схвалено NetEnt-му:

Бельгія, Болгарія, Канада, Чехія, Данія, Естонія, Франція, Італія, Латвія, Литва, Мексика, Португалія, Румунія, Сербія, Іспанія, Швеція, Сполучені Штати Америки, Великобританія.

 

- Обмеження для брендових ігор

Ігри Jumanji, Emojiplanet, Guns & Roses, Jimi Hendrix & Motorhead, Planet of the Apes не можуть бути запропоновані в наступних країнах:

 

Афганістан, Албанія, Алжир, Анґола, Австралія, Багами, Ботсвана, Камбоджа, Еквадор, Ефіопія, Гана, Гаяна, Гонконг, Іран, Ірак, Ізраїль, Кувейт, Лаос, М'янма, Намібія, Нікарагуа, Північна Корея, Пакистан, Панама, Папуа-Нова Гвінея, Філіппіни, Сінгапур, Шрі-Ланка, Судан, Сирія, Тайвань, Тринідад і Тобаго, Туніс, Уганда, Ємен, Зімбабве, Бельгія, Болгарія, Канада, Чехія, Данія, Естонія, Франція, Італія, Латвія, Литва, Мексика, Португалія, Румунія, Сербія, Іспанія, Швеція, Сполучені Штати Америки, Великобританія, Азербайджан, Китай, Індія, Малайзія, Катар, Росія, Таїланд, Туреччина та Україна.

 

Відео слот Vikings заборонено пропонувати в наступних юрисдикціях:

 Афганістан, Албанія, Алжир, Анґола, Австралія, Азербайджан, Камбоджа, Китай, Еквадор, Франція, Гаяна, Гонконг, Індія, Індонезія, Іран, Ірак, Ізраїль, Кувейт, Лаос, Малайзія, М'янма, Намібія, Північна Корея, Пакистан, Папуа-Нова Гвінея, Філіппіни, Катар, Росія, Сінгапур, Південна Корея, Судан, Сирія, Тайвань, Таїланд, Туніс, Туреччина, Україна, Сполучені Штати Америки, Уганда.

 

У ігри Universal Monsters (Frankenstein, the Bride of Frankenstein, Dracula, The Mummy, The Wolf Man, Creature from the Black Lagoon і The Invisible Man) можна грати тільки в наступних країнах:

 

Андорра, Вірменія, Азербайджан, Білорусь, Боснія і Герцеговина, Бразилія, Грузія, Ісландія, Ліхтенштейн, Молдова, Монако, Чорногорія, Норвегія, Росія, Сан-Марино, Сербія, Швейцарія, Україна, Хорватія, Македонія, Туреччина, Австрія, Болгарія, Кіпр, Чехія, Фінляндія, Франція, Німеччина, Греція, Угорщина, Ірландія, Латвія, Литва, Люксембург, Мальта, Нідерланди, Перу, Польща, Словаччина, Словенія та Швеція.